مهر ۹, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

گشایش نمایشگاه و رونمایی از کتاب عکس مهدی حسینی با موضوع اچ.آی.وی

1 min read

گشایش نمایشگاه و رونمائی از کتاب عکس مهدی حسینی  با موضوع  بیماران مبتلا به اچ. آی.وی در ایران،مصادف با روزجهانی ایدز در روز جمعه، هفتم آذر ماه هزار و سیصد نود و نه در گالری مجازی دوربین.نت ساعت ۱۶ به آدرس سایت doorbin.net/gallery برگزار می گردد

حسینی در بخشی از بیانیه خود اشاره داشته; تفاوتی با هم نداریم؛ اگر از این زاویه نگاه کنیم که تمامی ما مبتلا به ویروس‌هایی شناخته شده یا ناشناخته‌ هستیم، اهمیت این امر بیشتر نیز خواهد شد. که یکی از آنها ویروس ها نقص‌ایمنیاست. ویروسی که تغییرات بسیاری را در جریان روابط اجتماعی افراد به وجود خواهد آورد. مردان و زنانی که در جریان ارتباط با یکدیگر مبتلا به بیماری می‌شوند و شاید کودکانی که از نوزادی و از بدو تولد، درگیر این ویروس شده اند. همگی در مراحل مختلف مبارزه با این ویروس نقص‌ایمنی مواجه هستند.
افراد مبتلا به ویروس نقص ایمنی به‌طوری است که آن‌ها به مرور از جامعه پیرامونی خود طرد شده و در تعامل‌های روزانه خود با مشکلاتی روبه رو می‌شوند. از این روNGO ها و مراکزی برای همراهی آنان به اشکال مختلف سامان گرفته است.

این نمایشگاه با تعداد ۵۰ فریم عکس از زندگی متنوعی از این عزیزان به نمایش در خواهد آمد و در آخر گالری مجازی کتاب داستان نیست به صورت فایل ای بوک در دو فرمت لی اوت موبایل و فایل اصلی قابل دانلود خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.