مهر ۲, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

سینما ها در بدترین شرایط خود قرار دارند

1 min read

سپهر پهلوانی مدیر سینمای «ارگ» در خصوص شرایط و حال و روز این روز های سینمای خود گفت: سینمای ما و تمام سینماها در حال حاضر بدترین اوضاع را طی می کنند و ما هم مانند تمام سینما ها تعطیل هستیم.

او در این باره که سینمایشان در این مدت تعطیل بوده است یا خیر؟ بیان کرد: در مدتی که اوضاع و شرایط کمی بهتر بود حدودا یک ماه در تیر ماه باز کردیم اما چون فروشی نداشتیم مجبور شدیم که دوباره سینما را تعطیل کنیم

او در این باره که هزینه سینما به علت کرونا چطور تامین می شود آیا از طریق فروش بلیط است یا خیر خاطر نشان کرد: هزینه اجاره و شارژ را خودمان تقبل می کنیم چرا که ما در یک مرکز تجاری هستیم باید شارژ را هم پرداخت کنیم و فعلا باید هزینه ها را از جیب بپردازیم به امید اینکه همه چیز دوباره به روال قبل برگردد.

پهلوانی در این خصوص که آیا وعده هایی که برای سینما می دادند عملی شده یا خیر تصریح کرد: خیر، هیچ کدام عملی نشده است و فقط در حد حرف باقی مانده است.

او در این باره که تعدیل نیرو داشته یا خیر گفت: سینما به طور کل تعطیل است و تا زمانی که به همین روال پیش برود افراد هم سرکار نمی آیند و به همین خاطر تعدیل نیرو نداشته ایم. تا اینکه سینما ها دوباره باز شوند و ما از نیرو هایمان بخواهیم  مجدد به کارشان برگردند.

او در پایان در این خصوص که در این شرایط چه انتظاری از مسئولان دارد بیان کرد: مسئولین تصمیم گیرنده نیستند و بخشی از این موضوعات دست خودشان نیست و باید از جای دیگری دستور بگیرند که این اتفاق هم نمی افتد درواقع ما هم خسته شدیم و دیگر انتظاری از آن ها نداریم تا اینکه واکسن کرونا به دست مردم برسد و دوباره اعتماد کنند و به سالن های سینما بازگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.