شهریور ۲۷, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

آثار ششمین سمپوزیوم مجسمه‌سازی کیش داوری شدند

1 min read

آثار مجسمه‌سازان در ششمین سمپوزیوم مجسمه‌سازی کیش داوری شد و این رویداد از ۲۵ بهمن تا ۲۰ اسفند در جزیره کیش برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر و به نقل از ستاد خبری سمپوزیوم، ششمین سمپوزیوم مجسمه‌سازی کیش که از ۲۵ بهمن تا ۲۰ اسفند در جزیره کیش برگزار می‌شود، آثار برگزیده خود را شناخت.

طی فراخوان اعلام شده، مجسمه‌سازان برای ساخت مجسمه آثار خود را به دبیرخانه سمپوزیوم ارسال کردند. در این فراخوان ۱۲۳ هنرمند با ۲۳۶ اثر شرکت کردند. در بخش دستیاری نیز ۱۱۶ هنرمند رزومه‌های خود را برای شرکت در سمپوزیوم ارسال کردند.

داوران این دوره از سمپوزیوم پس از بررسی‌های نهایی ۶ اثر را برای ساخت در جزیره کیش انتخاب کردند. آثار بهنام آخرین مغانلو، بهمن چگینی، حمزه حیدری‌فر، شهریار رضایی، عنایت صحرایی و حسین ملایی فومنی برای ساخت در جزیره کیش انتخاب شده‌اند و به‌ترتیب احسان گرمسیری، سیده فاطمه موسوی منفرد، هامون نظیری و سروش صناعی‌فرد نیز به‌عنوان رزرو داوری شده‌اند.

طاهر شیخ‌الحکمایی، حمید شانس، مجتبی موسوی، احسان گرایلی و هدایت صحرایی داوری این دوره از سمپوزیوم را به عهده داشتند.

ششمین سمپوزیوم مجسمه‌سازی کیش با متریال سنگ و با همت شرکت عمران، آب و خدمات جزیره کیش در راستای هویت‌بخشی بصری جزیره کیش برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.