مهر ۱۳, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

اعلام مجموعه‌های نمایشی سه شبکه رادیویی

1 min read

این هفته سریال های جدیدی با موضوعات متنوع از سه شبکه رادیویی نمایش، سلامت و فرهنگ پخش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، نمایش های رادیویی جدیدی که از این هفته از شبکه های نمایش، سلامت و فرهنگ پخش می شود، مشخص شد.

براین اساس نمایش رادیویی «چند ضلعی» به نویسندگی مجید حیدری داستان خانواده ای را روایت می کند که هر کدام طرفدار یکی از نامزدهای انتخابات هستند. این نمایش رادیویی به نویسندگی مجید حیدری، کارگردانی مهرداد مهماندوست، تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم، افکتوری نازنین حسن پور، صدابرداری مجید آیینه و با بازی شمسی صادقی، محمد آقا محمدی، بهادر ابراهیمی، رضا عمرانی، شیما جانقربان، امیر زنده دلان، مینو جبارزاده، محمدرضا قلمبر و رضا یزدانی هر روز ساعت ۶:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۱:۴۵ روی آنتن رادیو سلامت می رود.

همچنین سریال رادیویی «غلام مرده شور» به نویسندگی روح الله نوری، روایت غسالی است که عازم جبهه های جنگ است اما در این بین اتفاقاتی برای وی رخ می دهد. این نمایش به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده، کارگردانی مجید حمزه، افکتوری نازنین حسن پور و صدابرداری جعفر جودتی، هر روز ساعت سی دقیقه بامداد از رادیو نمایش پخش می شود.

سریال رادیویی «همسر» نیز با نگاه به رمانی با همین نام نوشته مگ ولیتزر، توسط داریوش روحی تنظیم رادیویی شده و ایوب آقاخانی کارگردانی آن را بر عهده دارد. این نمایش رادیویی با بازی ایوب آقاخانی، مونا صفی، نازنین مهیمنی، حمید یزدانی، مینو جبارزاده و افکتوری نازنین حسن پور و صدابرداری حیدر صفدری هر روز ساعت ۲:۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۳ بامداد روی آنتن رادیو فرهنگ می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.