مهر ۱۲, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

«هیپنوتیزم» در تماشاخانه اهورا

1 min read

نمایش «هیپنوتیزم» به نویسندگی و کارگردانی هیلا رضائیان در تماشاخانه اهورا روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، «هیپنوتیزم» به نویسندگی و کارگردانی هیلا رضائیان از روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه راس ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه اهورا روی صحنه می‌رود.

پویا ابراهیمی، کامران نوروزی، امیرعلی شرفی، مونا حسن زاده، مهسا نوروزی، هیلا رضائیان، سبا ایروانی، ترگل شایسته، ملیکا طوسی، سارا عابدی، فاطمه فرزانه و با حضور همراز اکبری و رضا نظری در این اثر ایفای نقش می کنند.

از دیگر عوامل «هیپنوتیزم» می توان به دستیارکارگردان و مدیر برنامه ریزی: آناهیتا آزادفر، دستیار کارگردان و برنامه ریز: منا کاکاوند، دستیار کارگردان: عرفان رزاقی، منشی و مدیرصحنه: آرزو انصاری، طراح حرکت: سبا ایروانی، طراح صحنه و لباس: هیلا رضائیان، آهنگساز: امیرعلی شرفی، ویولن: طنین چالاکی، گیتار الکتریک: محمدرضا بیات ترک، هنگ درام: نیلوفر صابر، نی: محمدحسین مهراد، طراح پوستر و بروشور: سارا عسگری، ساخت تیزر: محسن یزدانی، عکاس: سعید سعیدی، طراحان گریم: منیر صمدانی نیا، ساغر کوچک زاده، مجریان گریم: ناهید کیانی، فاطمه غیاثوند، شکیبا هدایتی، محمدرضا کریمی، سهیل رضایی، مشاور رسانه‌ای: سیدمحمدصادق سیادت اشاره کرد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: مرگ عاشقان را از هم جدا نمی کند، فقط از هم دورشان می سازد، نمایش «هیپنوتیزم» برای تجلیل از آن دسته افرادی نوشته و روی صحنه می رود که در فراق عزیزانشان از روند زندگی عادی دور و از خود غافل شدند. حرف این نمایش این است که مرگ همیشه آخر ماجرا نبوده و تنها برای مدتی فاصله گذاری می کند. عشق مانا تا ابد در وجود همگان نهادینه خواهد ماند، حتی اگر پای مرگ در میان باشد.

تماشاخانه اهورا در میدان هفت تیر، ابتدای خیابان مفتح جنوبی، بین کوچه تور و همراه، مجتمع هنری عرفان (تیتان) واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.