مهر ۲, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

برگزاری جشنواره بین‌المللی روش‌های آموزش تئاتر

1 min read

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز، فراخوان جشنواره بین‌المللی روش‌های آموزش تئاتر که در کشور ایتالیا برگزار می‌شود، منتشر شد
براساس فراخوان جشنواره؛ این رویداد فرصتی است به منظور به اشتراک گذاشتن، بحث و توسعه غیر معمول‌ترین ایده‌ها به منظور آموزش و تمرین تئاتر و از این رو هنرمندان، معلمان، استادان، بازیگران و کارگردانان امکان حضور در آن را دارند. همچنین این جشنواره فرصتی منحصربه‌فرد برای بیان ایده‌های تحقق نیافته را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد.

حضور در جشنواره بین‌المللی روش‌های آموزش تئاتر به دو روش؛ مشارکت در جشنواره بدون ارائه آموزش و تولیدات(productions) شرکت‌کنندگان و مشارکت در جشنواره با ارائه آموزش و تولیدات (productions) شرکت‌کنندگان، میسر است.
جشنواره بین‌المللی روش‌های آموزش تئاتر از ۲ تا ۶ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۰ تا ۱۴ مهرماه) در شهر پسکارا برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند درخواست شرکت در این رویداد را تا ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور ماه) به دبیرخانه این جشنواره به نشانی الکترونیکی:didatticateatraleiipt@gmail.com ، وب سایت: https://theatreculture.org/programmes/methodika/ix-methodika-2021/ ارسال کنند . 

منبع : خبرگزاری برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.