مهر ۱۳, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

برپایی نمایشگاهی از هنرمندان نام آشنا

1 min read

نمایشگاه گروهی نقاشی، نقاشی خط و خوشنویسی «سفیر» همزمان با ماه محرم ۱۴۴۳ و با حضور ۱۷هنرمند نام آشنا در گالری پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز، نمایشگاه نقاشی، نقاشی خط و خوشنویسی با عنوان «سفیر» با حضور مجموعه‌ای از آثار هنرمندان از روز چهارشنبه سوم شهریور ماه ۱۴۰۰ مصادف با شانزدهم ماه محرم ۱۴۴۳ به نمایش درمی‌آید.

در توضیح این نمایشگاه آمده است: آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه تلاش هنرمندان را به تماشا می‌گذارد. گویی نگاه و جستجوی هر یک از هنرمندان سعی بر آن دارد که دنیای نگاه ما را با واقعیت عناصر آشنا کند. عناصری که از دل واقعیت رها گشته و بر این آثار نقش بسته است.

در این نمایشگاه ۲۲ اثر از ۱۷ هنرمند چون: محمد احصایی، ایرج اسکندری، نصراله افجه‌ای، ناصر اویسی، احمد آریامنش، عباس بلوکی‌فر، صادق تبریزی، محمدعلی ترقی جاه، جلیل رسولی، حسن روح الامین، هادی روشن ضمیر، علی شیرازی، عین الدین صادق‌زاده، محمد فاسونکی، مهدی فلاح، یدالله کابلی و احمد محمدپور به نمایش گذاشته می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه «سفیر» روز چهارشنبه سوم شهریور ماه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ و از ۴شهریور تا ۲ مهر ماه هر روز از ساعت ۱۱ الی ۲۰ به گالری پردیس ملت واقع در خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی( نیایش)، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.