مهر ۴, ۱۴۰۱

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

بازدید معاون هنری وزیر ارشاد از کارگاه نقاشی حبیب‌الله صادقی

1 min read

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر یکشنبه (۱۰ بهمن) با حضور در موزه هنر‌های معاصر فلسطین از کارگاه نقاشی حبیب‌الله صادقی، نقاش پیشکسوت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، محمود سالاری با حضور در موزه هنر‌های معاصر فلسطین ضمن گفت‌وگو با حبیب‌الله صادقی در جریان روند آماده‌سازی آثار این هنرمند پیشکسوت عرصه نقاشی، کاریکاتور و گرافیک قرار گرفت. در این بازدید صادقی با اشاره به نبرد تاریکی و روشنایی در آثارش گفت: همواره تلاش می‌کنم در خلق آثارم روایتگر تاریخ در حوزه‌های مختلف انقلابی، حماسی، ادبی و باستانی باشم.

صادقی ضمن بیان خاطراتی از دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تأثیر آن در خلق آثارش و سایر هنرمندان انقلابی گفت: باید مراقبت کنیم هنرمندان انقلاب که به نوعی سرمایه‌های ما هستند از گردونه خارج نشوند.

در این بازدید سالاری، معاون امور هنری وزیر ارشاد ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار با آزوی سلامتی برای‌ ایشان گفت: استاد صادقی در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس با آثارشان کنار مردم بودند و باور‌ها و آرمان‌های مردم را نقش زدند؛ کسی که انقلابی است و تفکر آرمانی دارد همواره در پی ایجاد تحول، تجلی، قرائت و یافت جدید از روحیه انقلابی است و‌ ایشان با زبان هنر، ثابت‌قدم پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.
منبع:هنر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.