مهر ۹, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

دولت سیزدهم به اهمیت فرهنگ و حمایت همه جانبه از هنر متعهد باور دارد

1 min read

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به بازدید رییس جمهور از نمایشگاه آثار تجسمی هنر انقلاب گفت: سخنان آیت الله رییسی درباره ظرفیت هنر برای جهاد تبیین و نیز موضوع اقتصاد هنر، نشان از باور دولت سیزدهم به اهمیت مقوله فرهنگ و اهتمام حمایت همه جانبه از هنر متعهد دارد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، محمدمهدی اسماعیلی روز چهارشنبه با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود تصریح کرد: بازدید امروز رئیس جمهور محترم از نمایشگاه آینه در آینه (آثار تجسمی هنر انقلاب در سال های ۵۳تا۶۳) و سخنان دقیق و پرنکته ایشان پیرامون ظرفیت هنر برای جهاد تبیین و نیز موضوع اقتصاد هنر نشان از باور دولت سیزدهم به اهمیت مقوله فرهنگ و اهتمام بر حمایت همه جانبه از هنر متعهد دارد.

عضو کابینه دولت سیزدهم تاکید کرد: حضور آیت الله رییسی در رویدادهای فرهنگی و هنری مایه دلگرمی اصحاب فرهیخته فرهنگ و هنر است.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه با حضور در موزه هنرهای معاصر، از آثار نقش بسته در نمایشگاه آینه در آینه (آثار تجسمی هنر انقلاب در سال های ۵۳ تا ۶۳ ) بازدید و سپس در دیدار با جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی کشور آثار خلق شده توسط هنرمندان را جلوه اندیشه، خرد و نگاه هنرمندانه آنها توصیف کرد.

در این بازدید محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیرئیس جمهور را همراهی کرد.
منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.