آذر 12, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

قصه پزشکان در «پنجره باز»

1 min read

برنامه «پنجره باز» در این هفته میزبان چهار تن از پزشکان و متخصصان حوزه سلامت است که آرش ظلی پور گفتگویی را در این زمینه با آنها خواهد داشت.

این برنامه روز شنبه ۶ دی ماه میزبان محمدحسین پورغریب شاهی متخصص پزشکی ورزشی است که در حال حاضر معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

روز دوشنبه ۸ دی ماه آرش ظلی پور با مهرزاد خلیلیان از مدیران اهل ورزش ایران و رییس پیشین فدراسیون پزشکی ورزشی ایران به گفتگو خواهد پرداخت؛ پزشکی که به مدت دوسال مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز بوده است.

روز سه شنبه ۹ دی ماه، نیما رضایی فوق تخصص ایمونولوژی و آلرژی کودکان در این برنامه حضور دارد، پزشکی که عاشق کار با کودکان سرطانی است و در سن سی و شش سالگی به عنوان اولین فرد در رشته ایمونولوژی از کشورمان در جمع یک درصد دانشمندان برتر دنیا قرار گرفته است و روز چهارشنبه ۱۰ دی ماه، مهدی کدخدازاده مهمان برنامه «پنجره باز» است. وی دندان‌پزشک، متخصص پریودنتولوژی، پژوهشگر، شاعر و معاون پیشین فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است که هم اکنون به عنوان جوان‌ترین استاد تمام در میان اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کشور حضور دارد.

برنامه ««پنجره باز»» با مشارکت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید شده است که با اجرای آرش ظلی پور، سردبیری مهدی حاجی میرآقا، کارگردانی هنری حسن نظری و تهیه کنندگی سیدمحمدحسین پورفاضلی، از شنبه تا چهارشنبه به صورت هفتگی، ساعت ۱۸ از شبکه سلامت سیما پخش می‌شود.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.