آذر 16, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

شبکه نمایش خانگی جای خالی سینما را پر می کند!

1 min read

عنایت الله بخشی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در خصوص اینکه در این شرایط کرونا مشغول به کار است یا خیر گفت : خیر، در حال حاضر مشغول به کار نیستم و دوست ندارم در این شرایط کارکنم. ولی یک سریال نمایش خانگی را به تازگی تمام کردم.

او در خصوص امرار معاش در این روزها گفت: در حال حاضر با حقوق بازنشستگی که می گیرم امرار معاش می کنم.

عنایت الله بخشی در ادامه با اشاره به اینکه ترجیح می دهد در خانه بماند یا کار کند بیان کرد: ترجیح می دهم در شرایط فعلی در خانه بمانم و خواستار این هستم هرچه سریع تر این بیماری از جامعه ریشه کن شود.

بخشی با توجه به شیوع بیش از حد این بیماری و به عنوان هنرمند در خصوص اینکه مردم در خانه بمانند تا کرونا کاهش پیدا کند گفت: ما نمی توانیم در این خصوص حرف یا پیام خاصی بدهیم در این جا سیاستمداران باید پیغام های مهم و مرتبط با این بیماری را بدهند تا مردم اصول بهداشتی را رعایت کنند. ولی برای حفظ سلامتی خود و دیگران هم که شده رعایت کنیم تا هرچه سریع تر شاهد پایان یافتن این ویروس در جهان باشیم.

عنایت الله بخشی در این خصوص که با بسته شدن سینما ها شبکه نمایش خانگی، فیلیمو و نماوا می توانند جای سینما را بگیرند و خلاء را پر کنند خاطر نشان کرد: تا حدودی این امکان دارد درواقع هیچ اشکالی ندارد که جای سینما با شبکه نمایش خانگی گرفته شود حال شاید این امکان به وجود بیاید.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.