آذر 13, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

درخواست گلدن گلوب از اهداکنندگان جوایز

1 min read

گلدن گلوب از اهداکنندگان جوایز خود درخواست کرده، به صورت فیزیکی در برنامه تلویزیونی این رویداد حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از ورایتی، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود و شبکه NBC در اوایل این ماه اعلام کردند، مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب به صورت زنده در دو سالن برگزار می‌شود.

حالا ورایتی اعلام کرده که تهیه‌کنندگان گلدن گلوب، از اهداکنندگان و اعلام‌کنندگان جوایز درخواست کرده اند تا به صورت فیزیکی در سالن‌های رینبو روم و یا بورلی هیلتون حضور داشته باشند. آن‌ها به اهدا کنندگان جوایز اطمینان داده اند که از محدودیت‌ها و دستور العمل‌های مربوط به کووید ۱۹ پیروی خواهند کرد. جوایز امی یکی از اولین رویداد‌های مهم در فصل جوایز بود که در طول همه‌گیری کرونا برگزار شد و تعداد زیادی از اهداکنندگان آن به صورت فیزیکی در محل پخش زنده این جوایز (استیپلز سنتر) حضور پیدا کردند.

جوایز گلدن گلوب در روز ۲۸ فوریه (۱۱ اسفند) برگزار می‌شود. در ابتدا قرار بود این رویداد در زمان همیشگی خود یعنی در ماه ژانویه برگزار شود، اما به دلیل همه گیری بیماری کرونا به عقب انداخته شد.

نامزد‌های این جوایز در تاریخ سوم فوریه به وسیله سارا جسیکا پارکر و تاراجی هنسون اعلام شدند و نتفلیکس با ۴۲ نامزدی در بخش‌های سینمایی و تلویزیونی رکورددار شد. «منک» ساخته دیوید فینچر و نتفلیکس هم با نامزدی در ۶ بخش، موفق ترین فیلم امسال لقب گرفته اند.

سال گذشته، هفتاد و هفتمین دوره گلدن گلوب با اجرای ریکی گراویس، ۱۹.۲ میلیون بیننده داشت و در بین پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی سال ۲۰۲۰ قرار گرفت.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.