آذر 14, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

خاطرات طنزآمیز یک دانشجو را در «دومین نشان مردی» بخوانید

1 min read

کتاب «دومین نشان مردی» اثر مهرداد صدقی از سوی انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، کتاب «دومین نشان مردی» اثر مهرداد صدقی در انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار نشر شد. در این اثر وقایع و موقعیت‌های طنزآمیز دوران دانشجویی روایت می‌شود. از این رو این اثر می‌تواند یادآور خاطرات برای کسانی باشد که دوران دانشجویی را تجربه کردند. البته برای کسانی که این دوران را تجربه نکرده اند هم جذابیت دارد.

داستان از زبان حامد دانشجویی که پایان نامه اش را می‌نویسد، نقل می‌شود. هر روز هنگام نوشتن پایان‌نامه اتفاقات و بحث‌های جالبی پیرامون حامد رخ می‌دهد که در روند نگارش آن تاثیرمی گذارد.

نویسنده در نگارش تمام بخش‌های این اثر تلاش می‌کند احساس آرامش و حس خوب زندگی را به مخاطبان انتقال دهد؛ برای اینکه پس از پایان مطالعه کتاب لبخندی همراه با آرامش روحی و ذهنی بر لبان مخاطب نقش ببندد.

صدقی جایی درباره کتاب گفته است «هرکس این کتاب را بخواند حتما به هرکس که دوست دارد آن را هدیه می‌دهد». اما چرا این را گفته؟ احتمالاً پای یک ماجرای عاشقانه جذاب در میان است و به قولی بعد از خواندن کتاب به کسی که دوست دارید، فکر می‌کنید. این کتاب سرتاسر پر از فضای مفرح، شاد و نوستالژیک است.

yjc/

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.