آذر 11, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

ویژه‌های رادیو نمایش برای عید سعید فطر اعلام شد

1 min read

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، برنامه های زنده و نمایش های ویژه از آنتن رادیو نمایش پخش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، به مناسبت عید سعید فطر برنامه های زنده «باران نور» و «هم سفره» و همچنین نمایش های رادیویی «کمدی الاغ ها»، «آمفی تریون» و سیاه بازی «ریش تراش» و «بخشش» پایان این هفته روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می روند.

«باران نور» ویژه برنامه زنده عید سعید فطر است که روز پنجشنبه، بیست و سوم اردیبهشت ماه ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ صبح از رادیو نمایش پخش می شود. در این برنامه با محمود شالویی دکترای ادبیات و ادیان درباره عید فطر در ادبیات کهن فارسی گفتگو خواهد شد. همچنین گزارشی از آداب و رسوم مردم ایران و کشورهای مسلمان برای استقبال از عید فطر، گفتگو با خوانندگانی که درباره عید فطر ترانه خوانده اند و نیز گفتگو با کارشناس مذهبی درباره عید فطر از دیگر قسمت های این برنامه است.

ریحانه یزدان دوست تهیه کننده و فاطمه نیرومند گوینده این برنامه رادیویی هستند و تینا میرکریمی نیز گزارشگری برنامه را بر عهده دارد.

ویژه برنامه زنده «هم سفره» نیز به تهیه کنندگی وحید بیات، گویندگی مهدی طهماسبی و نگین خواجه نصیر به مناسبت عید سعید فطر از ساعت ۱۹ تا ۲۱ از رادیو نمایش پخش خواهد شد. در این برنامه منتخب مهمان های این ماه در برنامه حضور خواهند یافت. همچنین در «هم سفره» با حجت الاسلام و المسلمین علی آقا بابا به عنوان کارشناس مذهبی روز عید گفتگو خواهد شد و بهرام سروری نژاد، علیرضا جاویدنیا و نسرین زارع به نیز به عنوان بازیگر در نمایش مفرح «روز عید» که در خانه هوشنگ و روشنک رخ می دهد به ایفای نقش می پردازند و بخشی از برنامه نیز به پویش رادیو برای آزادی زندانی ها اختصاص دارد.

نمایش های «کمدی الاغ ها» و «آمفی تریون» به کارگردانی زنده یاد صدرالدین شجره روزهای پنجشنبه و جمعه، بیست و سوم و بیست و چهارم اردیبهشت ساعت ۲۲ از رادیو نمایش پخش می شود و سیاه بازی «ریش تراش» و «بخشش» اثر زنده یاد سعدی افشار نیز ساعت ۲۱ روی آنتن رادیو نمایش می رود.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.