آذر 14, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

همایش «هنر و روایت» برگزار می‌شود

1 min read

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران همایش «هنر و روایت» را برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز، معاونت پژوهشی و هنری این فرهنگستان، نظر به اهمیت روایت‌شناسی و روایت‌نگاری در هنر و نقش تعیین‌کننده آن در دوره معاصر، همایش «هنر و روایت» را با هدف بررسی نقش روایت هنری در عصر نوین برگزار می‌کند.

پژوهشگران می‌توانند یافته‌های پژوهشی خود را حول محورهای مطالعاتی زیر به دبیرخانه علمی این همایش ارسال کنند:

«بازنمایی روایی و بازنمایی نمایشی در هنرها»، «عناصر روایی و هنرها: وجه، زمان، صدا…»، «روایت‌شناسی تطبیقی در هنرها: سینما، تئاتر، موسیقی، تجسمی…»، «روایت‌های ادبی و روایت‌های هنری»، «روایت‌های هنری و فرهنگ‌ها»، «روایت‌های هنری و واقعیت‌های زندگی»، «روایت‌های ایرانی و هنرهای ایرانی» و «روایت‌شناسی هنری در ایران (هنرمندان، محققان و مخاطبان)».

علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند چکیده مقالات خود را، حداکثر تا ۳۰ آبان ۱۴۰۰، به رایانامه همایش، به نشانی ravayat@honar. ac. ir، و یا به‌صورت پستی به دبیرخانه همایش هنر و روایت، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از خیابان طالقانی، شماره ۱۵۵۲، فرهنگستان هنر، کدپستی ۱۴۱۶۹۵۳۶۱۳، ارسال کنند.

دبیری علمی این همایش بر عهده علی عباسی، استاد دانشگاه شهید بهشتی است و تاریخ برگزاری همایش مذکور اسفندماه ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است. مخاطبان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۴۹۳۴۳۱ تماس بگیرند.

منبع : هنرآنلاین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.