آذر 11, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

معرفی هیات انتخاب بخش خیابانی جشنواره تئاتر سردار آسمانی

1 min read

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز، سیدوحید فخرموسوی دبیر سومین جشنواره سراسری تئاترسردار آسمانی طی احکامی جداگانه سعید نجفیان، پیام عزیزی، مهدی بذرافشان، داریوش نصیری و پژمان شاهوردی را به عنوان اعضای هیات انتخاب و ارزیابی آثار بخش خیابانی جشنواره معرفی و منصوب کرد.

سعید نجفیان دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی،کارگردان و مدرس تئاتر می باشد و تا کنون در چندین جشنواره همچون مقاومت،بسیج،سوره و…به عنوان داور و ارزیاب حضور داشته است.

داریوش نصیری بازیگر، نویسنده ،کارگردان، نقال و مدرس دانشگاه، کارشناس ارشد ادبیات نمایشی می باشد که اجرای نمایش و داوری در چندین جشنواره داخلی و خارجی از جمله سوابق
حرفه ای وی به شما می رود.

پژمان شاهوردی کارشناس ارشد ادبیات نمایشی می باشد.حضور در چندین دوره جشنواره تئاتر فجر و مقاومت و نیز داوری در چندین جشنواره تئاترخیابانی از جمله سوابق وی به شمار می رود.

بنا به اعلام انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس،‌ پیام عزیزی کارشناس ارشد ادبیات نمایشی،نویسنده،کارگردان پژوهشگر و مستند ساز می باشد و حضور در چندین جشنواره تئاتر داخلی و خارجی از جمله سوابق وی می باشد.

مهدی بذرافشان نویسنده کارگردان نمایش و مدیر انجمن هنر های نمایشی استان کرمان نیز از فعالان باسابقه تئاتر خیابانی است که سابقه حضور و داوری در چندین جشنواره تئاتری در سطح کشوری را در کارنامه دارد.

سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دی ماه سال جاری با دبیری سیدوحید فخرموسوی در کرمان برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.