آذر 14, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

سخت‌گیری‌ نمایشگاه اسپانیا به خاطر اُمیکرون

1 min read

نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا با وجود شیوع اُمیکرون در کشورهای بیشتر همچنان قصد برگزاری تا یک ماه دیگر را دارد، اما الزامات جدیدی را تعیین کرده است. با این وجود، ایران همچنان قصد دارد در این نمایشگاه شرکت کند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به جدیدترین الزامات بهداشتی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامت شرکت‌کنندگان که از سوی دبیرخانه نمایشگاه‌های بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا تعیین شده است، اطلاع داد: فیتور در ژانویه ۲۰۲۲ برگزار می‌شود اما براساس الزامات جدید که همه شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان موظف به رعایت آن هستند، داشتن گواهی‌نامه واکسیناسیون برای شهروندان اتحادیه اروپا الزامی شده است. اتباع کشور ثالث بر مبنای شرایط فعلی اسپانیا باید کد QR سلامت سفر اسپانیا را داشته باشند و از شرکت‌کنندگانی که قادر به ارائه این گواهی‌ها نیستند، خواسته می‌شود نتیجه آزمایش آنتی‌ژن منفی ارائه دهند.

نمایشگاه فیتور از ۱۹ تا ۲۳ ژانویه سال ۲۰۲۲ برابر با ۲۹ دی تا ۳ بهمن ۱۴۰۰ در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود. بنا بر اطلاعیه این نمایشگاه، بیش از ۸۰ درصد جمعیت این کشور واکسینه شده‌اند و این پروتکل جدید، مکمل اقدامات و الزاماتی است که قبلاً اعلام شده بود.

ایران برای حضور در این نمایشگاه گردشگری اعلام آمادگی کرده و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مسؤول برپایی غرفه و پاویون ایران در فیتور است.

منبع :ایسنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.