آذر 14, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

مهلت شرکت در جشنواره «عکس شکوه» تا ۳۰ دی تمدید شد

1 min read

پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز ـ دبیر دومین جشنواره ملی عکس «شکوه جمعه» گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره سراسری تا پایان دی‌ماه جاری تمدید شد.

ابراهیم سلیمانی عصر یکشنبه در گفت‌وگو با پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز در این زمینه اظهار داشت: این دوره از جشنواره در بخش‌های تک‌عکس؛ مجموعه عکس و بخش ویژه (بخش مردمی) عکاسی مـوبایلی (عکس‌هایی که با تلفن همراه گرفته شده‌اند) برگزار می‌شود.

وی؛ روایتی تصویری از جلوه های حضور در نماز جمعه ذیل موضوعات نماز جمعه، مصلاهای جمعه و جماعات، آداب و سنن و مناسک جمعه، جاذبه‌های تصویری اماکن نماز جمعه، همبستگی امت، اجتماعات سیاسی، مردم‌نگاری، قومیت‌ها و گروه‌های سِنی مختلف به ویژه جوانان و جلوه‌های سیاسی و اجتماعی و عبادی نماز جمعه با تاکید بر حضور خانواده و کودکان و نوجوانان و جوانان در نماز جمعه؛ از جمله محورهای فراخوان این جشنواره است.

وی با بیان اینکه عکاسان حرفه ای و غیرحرفه ای (آماتور) سراسر کشور می توانند در این جشنواره شرکت کنند، تاکید کرد: عکاسان می توانند عکس هایی را که از سال ۱۳۵۸ تا ۱۴۰۰ از برگزاری آیین های نماز جمعه در سراسر کشور عکاسی کرده اند را، به این جشنواره ارسال کنند.

منبع :خبر گزاری ایرنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.