آذر 11, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

پیش‌بینی دو نشریه معتبر سینمایی از موفقیت «قهرمان» در اسکار

1 min read

هم‌زمان با آغاز اکران «قهرمان» در کشورهای فرانسه و آمریکا، نشریه ورایتی، در جدیدترین پیش‌بینی خود، «قهرمان» را در فهرست نهایی در رشته بهترین فیلم بین‌المللی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، در این فهرست که جدیدترین پیش‌بینی‌های این نشریه معتبر سینمایی‌ است، فیلم‌های «ماشین من را بران»، «فرار»، «من مرد تو هستم» و «بدترین آدم دنیا» دیده می‌شوند.

از سوی دیگر، وبسایت The Wrap در مطلبی، امیر جدیدی را شایسته توجه اسکار عنوان کرده است. کارلوس آگیلار، منتقد این وبسایت، با اشاره به اهمیت روزافزون رشته بهترین فیلم بین‌المللی، به سه نقش‌آفرینی برجسته در سه فیلم «قهرمان»، «ماشین من را بران» و «بدترین آدم دنیا» اشاره می‌کند که شایسته توجه آکادمی هستند. او درباره بازی امیر جدیدی می‌نویسد: «با وجود این‌که بازی‌های میخکوب‌کننده‌ بازیگران فیلم‌های استاد برجسته سینمای ایران، اصغر فرهادی، در فیلم‌هایی «جدایی» و «فروشنده» چندان درباره اش در نشریات آمریکا صحبت نشد، اما امسال با «قهرمان» این شانس وجود دارد. جدیدی با بازی بسیار باورپذیری که دارد، این شخصیت چند وجهی را که در موقعیتی اخلاقی گیر افتاده، اجرا می‌کند.»

اکران فیلم «قهرمان» در سینماهای آمریکا از امروز آغاز شده است و نمایش آن در سینماهای سراسر ایران هم ادامه دارد.
منبع: شهر خبر

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.