آذر 11, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

تالار وحدت میزبان اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد

1 min read

اختتامیه چهاردهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد سه‌شنبه (دوازدهم بهمن ماه ۱۴۰۰) در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر از خانه کتاب و ادبیات ایران، اختتامیه چهاردهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد سه‌شنبه (دوازدهم بهمن ماه ۱۴۰۰) با حضور محمدمهدی اسماعیلی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) در تالار وحدت برگزار و از برگزیدگان تقدیر می‌شود.

پیش از این، نامزدهای چهار گروه «داستان بلند و رمان»، «مجموعه داستان کوتاه»، «نقد ادبی» و «مستندنگاری» چهاردهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد از سوی دبیرخانه جایزه اعلام و منتشر شده بود.

اختتامیه چهاردهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد سه‌شنبه، دوازدهم بهمن ماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۸ در تالار وحدت به نشانی خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند این آیین را به صورت زنده از پلت‌فرم اسکای روم به و آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneketab@ تماشا کنند.
جایزه ادبی جلال آل‌احمد یک جایزه ادبی دولتی است که به منظور معرفی آثار برگزیده ادبیات داستانی در ایران پایه‌گذاری شده‌ و با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۸۷ نخستین دوره خود را در سال‌روز تولد آل‌احمد آغاز کرد. این جایزه از آن سال بدون وقفه ادامه داشته و هر سال هم‌زمان با سال‌روز تولد جلال آل احمد، با انتخاب کتاب‌های برگزیده به کار خود پایان می‌دهد.

منبع:ایرنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.