آذر 14, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر جشنواره تماشاگر نمایش های جدید تئاتر شهر

1 min read

قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی, حسین مسافرآستانه و رضا بصیرت هنرهای نمایشی در دومین روز از برگزاری جشنواره به مجموعه تئاتر شهر رفته و به تماشای نمایش‌ها نشستند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر؛ قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی, حسین مسافرآستانه دبیر چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در دومین روز از برگزاری جشنواره به مجموعه تئاتر شهر رفته و به تماشای نمایش‌ها نشستند.

مدیر کل هنرهای نمایشی دبیر جشنواره و مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی از سایت وزارت بهداشت در تئاتر شهر بازدید کردند و با تیم بهداشتی مستقر در این سایت، درباره تعداد مراجعان و چگونگی فعالیت آنها گفت‌‌‌وگو کرده و از خدمات آنها در طول جشنواره به هنرمندان قدردانی کردند.

آشنا به تماشای نمایش خیابانی «آلتن آی» به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی‌نژاد در محوطه بیرونی مجموعه تئاتر شهر نشست و پس از آن هم به تالار سایه رفت و نمایش «مصریه» به کارگردانی اکبر آیین را دید.

مسافرآستانه هم بعد از بازدید از چگونگی اجرای نمایش‌های خیابانی به تماشای نمایش «بانوی محبوب من» به کارگردانی گلاب آدینه در تالار سایه نشست.
منبع:شهر خبر

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.